Skup i sprzedaż palet

Skup i sprzedaż palet Żywiec - Skup i sprzedaż palet Bielsko-Biała- Skup i sprzedaż palet Rybarzowice

Palety śląskie

Skup i sprzedaż palet na Śląsku

Palety przemysłowe

Oferujemy skup i sprzedaż palet przemysłowych w standardowych rozmiarach. Wszystkie spełniają najwyższe normy jakości. W sprzedaży posiadamy palety nowe i palety używane.

Europalety

Europalety, jakie znajdą Państwo w naszym składzie są starannie przechowywane, co powoduje, że są dokładnie wysuszone i gotowe do użytkowania. Znajdą Państwo palety nowe i palety używane. Wszystkie spełniają wymagane normy. 

Palety niestandardowe

W sprzedaży posiadamy również palety nietypowe, które wykonujemy na zamówienie. Palety o niestandardowych wymiarach stosowane są do transportu towarów o różnych rozmiarach.

Zapewniają zwiększoną stabilność

Oferowane przez nas palety drewniane są niewiarygodnie wytrzymałe. Wytrzymują najcięższe ładunki i zabezpieczają każdy produkt przed uszkodzeniami.

Wykonane z surowców odnawialnych

Palety drewniane wykonane z drewna przeznaczonego do recyklingu. Dbamy o środowisko dlatego wykorzystujemy każdy rodzaj drewna, który przeznaczony jest na palety.

Precyzyjny proces kontroli palet

Każda paleta jest dokładnie sprawdzana przed przyjęciem do składu. Nasza wyszkolona kadra weryfikuje stan palet, aby upewnić się, że spełnia wszystkie narzucone normy.

palety drewniane śląskie

Adres

ul. Bielska 808 Rybarzowice

E-mail

biuro@paletyoliksana.pl

+48 570 068 604

+48 500 250 416

+48 502 619 356