Sprzedaż palet Śląsk

Olikasana

Palety - Żywiec, Rybarzowice, Bielsko-Biała

O nas

Skup i sprzedaż palet Śląsk

Naszą firmę stanowi wykwalifikowana kadra, która sortuje, buduje i dostarcza ponad 120 000 palet drewnianych rocznie, a także świadczy usługi recyklingu. Dzięki temu uzyskujemy wysokiej jakości drewno opałowe pochodzące z palet, które nie nadają się do użytkowania.

Doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na produkty, jakie oferujemy. Nasz zespół zapewni dostępność niezbędnych produktów przeznaczonych do transportu, przechowywania materiałów ciekłych w zbiornikach typu mauzer wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, a także worków big bag stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

Nasza misja

Skup i sprzedaż palet Śląsk

Chcemy być partnerem pierwszego wyboru dla firm, które stawiają na wysoką jakość produktów. Cechuje nas terminowość, wysokiej jakości obsługa i atrakcyjne ceny.
Wykorzystujemy najwyższej produkty, które pozyskujemy od stałych dostawców, co daje nam 100% pewności, że nasz asortyment stanowią najlepsze produkty.

drewno opałowe Bielsko Biała

Zamów - my dostarczymy !

Do każdego zamówienia oferujemy dostawę pod wskazany adres. Dysponujemy samochodami przeznaczonymi do transportu naszych produktów, które dostarczamy na terenie Śląska i Małopolski !

PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA

MAKSYMALIZACJA ZASOBÓW

WYDAJNE USŁUGI

0 %
Zadowolonych klientów
0
Sprzedawanych palet rocznie
0
Ton sprzedanego drewna
palety drewniane śląskie

Adres

ul. Bielska 808 Rybarzowice

E-mail

biuro@paletyoliksana.pl

+48 570 068 604

+48 500 250 416

+48 502 619 356